Novisafe Veiligheidstrainingen van start in een bijzondere tijd

november 13, 2020

Marcel Visser, Simone Laros en Miranda Boomsma sloegen de handen ineen en zijn een nieuw bedrijf gestart. ‘’We waren alle drie al collega’s bij een vorige werkgever. Omdat we een goed team vormden en het werk veel te leuk vinden zijn we bij elkaar gaan zitten en hebben we besloten om Novisafe Veiligheidstrainingen op te richten,’’ zegt Marcel Visser, met name verantwoordelijk voor het klantcontact. Simone Laros vult aan: ‘’Dat je nu je eigen visie op het creëren van enthousiaste en zelfverzekerde BHV’ers kan uitrollen geeft een heel goed gevoel. Ik heb er echt zin in.’’

Novisafe biedt een totaalpakket aan. Simone die als gecertificeerd instructeur de trainingen verzorgd somt de verschillende disciplines op. “BHV trainingen, EHBO, kinder-EHBO, Code 95 voor chauffeurs, VCA, ontruimingsoefeningen en BHV noodplannen. Verder doen wij de controle van brandblusapparaten en verbandmiddelen, alsmede de levering en het onderhoud van AED’s.” Miranda Boomsma, die de administratie doet, voegt daar aan toe dat ze vooral praktisch meedenken met de klant. “Geen cursussen over de hele dag, maar doelgericht een halve dag, met spelvormen erin verwerkt. Dat werkt het prettigst spreken wij uit ervaring. Mocht het heel druk worden dan kunnen wij een vast team van vlotte jonge instructeurs inhuren.”

Wat corona betreft wordt de veiligheid en hygiëne bijzonder goed gewaarborgd zegt Marcel. “Dit is bij ons totaal geen belemmering. Iedereen heeft zijn eigen spullen. Door de mooie cursusruimte die wij in ons pand hebben, komen we niet met elkaar in aanraking maar wordt er wel samengewerkt. Uiteraard is het ook mogelijk om de trainingen op locatie van de klant te geven. Bedrijven die het fijn vinden om voor verschillende zaken één aanspreekpunt te hebben zijn bij ons aan het juiste adres. We weten dat bedrijven willen dat het gewoon goed geregeld is.”, aldus Marcel.

Een bijzonderheid wat Novisafe aanbiedt is een e-learning in combinatie met een levensreddende praktijkoefening voor thuiswerkers. Simone: “Hierdoor kan de cursist de training indien gewenst thuis of op kantoor volgen. We richten ons op bedrijven die de visie delen dat BHV’ers belangrijk zijn en dat ze daarom een goede training verdienen. Het is een wettelijke verplichting maar als je dan toch moet, wil je wel dat je personeel er met enthousiasme naartoe gaat en ook écht iets leert. Wij bieden onze klanten een vernieuwde kijk op bedrijfsveiligheid.’’

Het kantoor en de cursusruimte is gevestigd in het pand van bomenrooierij Boomsma Kieftenburg, Lange Lijnbaan 41, 8861 NW te Harlingen. Voor meer informatie kunt u kijken op www.novisafe.nl, bellen met 085 – 76 00 922 of een email sturen naar info@novisafe.nl.

Delen via

Vergelijkbare berichten