Na een selectietraject heeft het Duitse Cuxland Ferienparks
De nieuwe boekingswebsite zal direct te vinden zijn via een eigen domeinnaam, maar wordt ook integraal aangeboden in de corporate website van Cuxland Ferienparks die momenteel op basis van Typo3 door Snakeware’s Duitse partner BKM Medien uit Bremerhaven ontwikkeld wordt.
Zo maken steeds meer parken gebruik van online en software kennis die Snakeware in huis heeft en is de online boeking software naast Nederlands, Duist en Engels ook beschikbaar in het Frans. “Dat een klant uit Duitsland voor ons kiest zegt veel over de degelijkheid van onze software en sites”, zegt Ate van der Meer, directeur van Snakeware.
De technische architectuur, koppelingen met het back-end systeem van Stratech en het implementeren van alle bij het concept behorende objecten wordt allemaal door Snakeware verzorgd op basis van hun software dat onderdeel uitmaakt van het content management systeem Snakeware CMS. Vervolgens is de data via XML en andere open standaarden beschikbaar gesteld aan de Typoo3 open source software dat achter de nieuwe Cuxland Ferienparks website draait en ontwikkeld is door BKM Medien en waar Snakeware in Duitsland mee samenwerkt.