De week van Harold Renkema (Care4More)

juni 13, 2022

Waarin onderscheiden jullie je?

Met ons nieuwe pand aan de Wâldwei (N31) hebben we nu veel ruimte voor voorraad en het grootste indoor testparcours van het Noorden. “Een verademing voor onze doelgroepen.”

Van de 730 vierkante meter die het pand telt, is ongeveer de helft ingericht als testparcours. Daarmee biedt Care4More ouderen en mensen met een beperking letterlijk alle ruimte om vertrouwd te raken met bijvoorbeeld hun driewielfiets, lage instapfiets, duofiets, loopfiets of scootmobiel.

Wat vind jij als ondernemer het mooiste van je vak?

‘Mensen hun vrijheid teruggeven’. We doen het écht voor de mensen. Soms zie ik in onze showroom dat iemand die niet meer op een reguliere fiets kon de tranen in de ogen krijgt omdat wij hem of haar weer de vrijheid teruggeven. Dat is heel fijn om te zien. Met onze driewielers en duofietsen krijgen echtparen ook weer de kans om nog wat langer samen op pad te gaan.

Waar wil je over 5 jaar na nu staan, als ondernemer?

Op die manier denken wij eigenlijk niet. Met ons kleine team van drie personen hebben we één missie en dat is iedere dag een beetje beter worden. In onze visie gaat het daar echt om. Niet alleen qua omzet, maar ook op detailniveau; de kleine dingetjes die je toevoegt als het gaat om klantbeleving. Wanneer je dat consequent volhoudt maak je op jaarbasis grote sprongen. Daar word ik blij van.

Noem eens 1 afspraak die je voor de komende week in de agenda hebt staan.
Wat springt eruit, waar verheug je je op?

“Online marketing” met Rink van Tomorrowmen”.

En waarom?

Dat komt omdat alle acties die je doet, meetbaar zijn. Als je daarin een goed fundament hebt kun je verder bouwen.


Tot slot: welke ondernemerstip zou jij met iedere lezer willen delen?

Word elke dag een heel klein beetje beter. Wanneer je dit consequent volhoudt maak je op jaarbasis grote sprongen.

Delen via

Vergelijkbare berichten