Xtive CMS 6.0 als waardige opvolger van Xtive CMS 5.0
Na een uitgebreide testfase zijn de nodige aanpassingen doorgevoerd en functionaliteiten aan het systeem toegevoegd. Door de vele nieuwe mogelijkheden is besloten het nieuwe Xtive CMS te lanceren als Xtive CMS 6.0.
Xtive CMS 6.0 wordt nog sneller, nog makkelijker in gebruik en in een modern jasje gestoken.
Gebruiksvriendelijke interface
Dankzij de geoptimaliseerde interface is het nog eenvoudiger content te beheren van website(s), intra- en extranet, informatiezuilen en/of narrowcasting circuit. Het systeem beschikt over een verbeterde “drag and drop” functionaliteit wat het verplaatsen en kopiëren van content tussen verschillende web- en communicatiekanalen verder vereenvoudigd. Door gebruik te maken van de nieuwste Ajax technologieën wordt het werken met Xtive CMS nog prettiger.
Flexibele workflow
Door de al uitgebreide rechtenstructuur binnen Xtive CMS verder te optimaliseren kunnen workflows nog beter gedefinieerd worden. Zo is het onder andere mogelijk eenvoudiger rechten aan gebruikers toe te kennen en kunnen gebruikersgroepen, indien gewenst, nog verder worden gedefinieerd.
Modulaire structuur
Het gebruik van beschikbare modules binnen Xtive CMS 6.0 is nog eenvoudiger gemaakt. Vanuit het menu is direct zichtbaar welke modules er binnen Xtive CMS zijn geïmplementeerd en deze kunnen daaruit nog eenvoudig toegepast worden in de beschikbare web- en communicatiekanalen.
Ondanks crisis sterke groei
Volgens Joël Heiner, hoofd marketing & sales, zal Xtive 6.0 verbazingwekkend ver vooruit lopen op andere content management systemen. De vraag naar onze software was al groot, zowel binnen de profit als non profit sector, en zal alleen maar stijgen. “Zelfs in tijden van crisis groeien wij hard door, zowel in omzet als personeel. Een compleet nieuwe versie van ons core-product zal hier de komende jaren alleen maar aan bijdragen”. Xtive CMS wordt o.a. ingezet bij Overtoom, Medisch Centrum Leeuwarden, Monuta, APX-ENDEX, Drenthe en Elektrokoopjes.nl.