Jan Jaap van der Wal veilingmeester Serious Request 2013

De veilingstukken zijn deze keer ook weer erg bijzonder. Zo wordt er een spectaculaire vlucht boven Leeuwaren aangeboden door Leeuwarden VrijBaan, een dagje dierenverzorgen in AquaZoo, een diner voor twee bij Sems of Fellini en een kunstwerk van de Leeuwarder kunstenaar Rudi Stuve. Maar ook wat ook heel bijzonder is, is een improvisatieworkshop voor 15 personen a la de Lama’s of De vloer op. Jeroen Stek en Onno Spreij leren je alle trucs, hilariteit alom. Daarnaast nog een minuut ‘gratis’ winkelen bij AH Emmakade, een prachtig ijspakket van IJshal Leeuwarden met daarin o.a. een seizoenskaart, een ritje op de Zamboni en een gratis proefles bij Schaatsschool Leeuwarden.

Wie zin heeft in koffie uit een bijzondere koffiebeker, kan bieden op twee bijzondere Blokhuispoortmokken. En… uniek in zijn soort, passend bij het thema van SR13, wordt er dit keer een originele, roestvrijstalen toiletpot uit de Blokhuispoort geveild. Prachtige items dus en ook Jan Jaap van der Wal heeft het nodige nog in petto Kortom het belooft weer spectaculair te worden op vrijdag 4 oktober vanaf 17:30 uur in Café De Bak in de Blokhuispoort Leeuwarden. Kom en bied mee. Wellicht ben jij straks in het bezit van een prachtig veilingitem ten bate van Serious Request 2013. Want zoals we allemaal weten komt 3FM met het Glazen Huis dit jaar naar Leeuwarden!

Wil je op de hoogte blijven? Volg ons op @SR058, @deblokhuispoort en @eerstevrijdag.

Delen via

Vergelijkbare berichten